Kursy dla dzieci

Dokładne poziomowanie
We wszystkich grupach wiekowych stosujemy metodę projektu – jedną z najbardziej cenionych i szeroko stosowanych metod we współczesnej edukacji, która stymuluje aktywność uczniów i podnosi ich motywację do nauki języków

Jakie są zalety metody projektu?
Metoda projektu uczy:
 • aktywności
 • samokształcenia
 • postaw prospołecznych
 • radzenia sobie z krytyką
 • radzenia sobie z emocjami
 • planowania i organizacji pracy
 • samodzielności w pracy nad językiem
 • samodzielności w pracy umysłowej i organizacyjnej
 • wykorzystania wiedzy i umiejętności już posiadanych
 • zaradności w gromadzeniu potrzebnych materiałów i ich selekcji
 • godnego przyjmowania porażek i niepowodzeń oraz ich właściwej interpretacji

Dzieci w wieku 4–6 lat
Zajęcia dla dzieci najmłodszych to lekcje oparte przede wszystkim na zabawie. 4-6 latki uczą się najlepiej wtedy, kiedy dobrze się bawią. Grom i zabawom językowym towarzyszą na naszych zajęciach metoda dobrego startu Marty Bogdanowicz oraz metoda czytania globalnego Domana Glenna.
Czas zajęć: 30 minut lekcja + 15 minut swobodnej zabawy.
Cena: 400 zł
Uwaga: Mile widziani są na zajęciach rodzice towarzyszący dzieciom!

Dzieci w wieku 7–10 lat
Zajęcia w tej grupie wiekowej intensywnie bazują na grach i zabawach językowych, jak i również na wprowadzonych przez lektora elementach systemu języka polskiego. Dzieci poznają podstawy reguł gramatycznych na bazie materiałów dopasowanych do ich wieku i zainteresowań. Metody pracy obejmują korzystanie zarówno z materiałów podręcznikowych, jak i z nowych technologii oraz elementów audiowizualnych.
Czas zajęć: 45 minut
Cena: 400 zł

Młodzież w wieku 11–14 lat
Zajęcia dla nastolatków to lekcje z pasją i humorem skoncentrowane na rozwijaniu sprawności komunikacji w języku polskim. Pracujemy nad doskonaleniem wymowy, rozumieniem tekstów mówionych i pisanych oraz poszerzaniem znajomości systemów gramatycznego i leksykalnego. Nasi uczniowie korzystają na zajęciach z nowoczesnych materiałów dydaktycznych wspartych narzędziami multimedialnymi.
Czas zajęć: 60 minut
Cena: 400 zł

Zajęcia indywidualne

Dokładne poziomowanie
Indywidualne lekcje języka polskiego – specjalnie dla Ciebie!
Oferujemy indywidualne zajęcia dla dorosłych i dzieci o dogodnej porze, wybranej przez Ciebie!
Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych lektorów, którzy dostosowują materiały do Twoich potrzeb.

Cena:
lekcja indywidualna dla dorosłych: 90 min – 120 zł
lekcja indywidualna dla dzieci: 45 min – 70 zł
Serdecznie zapraszamy!

Skontaktuj się z nami w sprawie organizacji zajęć indywidualnych: [email protected]

Kursy konwersacyjne

Dokładne poziomowanie
Brakuje Ci rozmów w języku polskim? Osoby w Twoim otoczeniu posługują się innym językiem, a ty chciałbyś poćwiczyć mówienie? Przyjdź na kurs konwersacyjny z elementami gier! Jeżeli coś Cię ostatnio zainteresowało lub chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę na dany temat, zgłoś się do nas. Uczestnicy kursu konwersacyjnego sami wybierają temat rozmów, a lektor przygotowuje materiały, które mogą być pomocne w jego omówieniu.

Uwaga: Kurs konwersacyjny przeznaczony jest dla osób na poziomie A2, B1 i B2. Na zajęciach obowiązuje poziomowanie. Zajęcia odbywają się w trybie trymestralnym (22 godziny lekcyjne w trymestrze).

Cena kursu: 400 zł

Kurs certyfikatowy

Dokładne poziomowanie


Kurs jest adresowany do osób, które obecnie są przynajmniej na poziomie B1 i chcą podnieść poziom sprawności poddawanych ocenie podczas egzaminu, ćwicząc na arkuszach egzaminacyjnych specjalnie do tego przygotowanych.

Przeznaczymy po 8 godzin lekcyjnych na ćwiczenie każdej z 5-ciu sprawności:
1. Rozumienie ze słuchu
2. Poprawność gramatyczna
3. Rozumienie tekstów pisanych
4. Pisanie
5. Mówienie

Na zakończenie kursu przeprowadzony zostanie egzamin wewnętrzny.
Czas trwania: 44 godziny lekcyjne.
Cena kursu: 750 PLN

Zdanie egzaminu umożliwi Ci uzyskanie certyfikatu potrzebnego do otrzymania obywatelstwa polskiego.

Więcej informacji o egzaminie: www.certyfikatpolski.pl

Obowiązek przedstawienia urzędowego poświadczenia znajomości języka polskiego w postępowaniu o uznanie za obywatela polskiego wynika z art. 30 ust. 2 ustawy z dnia 2 kwietnia 2009 r. o obywatelstwie polskim. Szczegóły: tutaj

Warunki uzyskania urzędowego poświadczenia znajomości języka polskiego są uregulowane w rozdziale 2a ustawy z dnia 7 października 1999 r. o języku polskim. Ustawa

Lektorat multimedialny

Dokładne poziomowanie
Spotkania będą odbywały się trzy razy w tygodniu we wtorki, czwartki i piątki o 15.00 - 16.30 i będą miały charakter odpłatny, 400 złotych za trymestr (66 godzin lekcyjnych). 

Opis zajęć: Zajęcia kierujemy do osób, które nie lubią pracy z podręcznikiem, chcą poznać polską kulturę i film, a przy tym zacząć mówić swobodnie po polsku. 

Do każdego z filmów otrzymasz kartę pracy, na której zostanie wypisane słownictwo i konstrukcje gramatyczne. Każda scena filmu zostanie podsumowana krótką dyskusją, a cały film sekwencją ćwiczeń komunikacyjno - gramatyczno - leksykalnych. Zwieńczeniem każdego spotkania z filmem będzie próba napisania własnego tekstu nawiązującego do problematyki filmu.  

Zajęcia rozwijają sprawność mówienia, pisania, czytania i słuchania, a także poszerzają kompetencję leksykalną i gramatyczną studenta.

Eventy językowe

Dokładne poziomowanie
już wkrótce więcej szczegółów...

Audyt językowy

Dokładne poziomowanie
już wkrótce więcej szczegółów...

Zajęcia z native speakerem

Dokładne poziomowanie
Zamierzasz rozpocząć naukę języka obcego? Szukasz nauczyciela native speakera? Zgłoś się do nas! Oferujemy indywidualne zajęcia oraz dedykowane kursy. Skontaktuj się z nami, określając swoje oczekiwania, miejsce i czas zajęć – znajdziemy dla Ciebie najlepszego lektora!

Kupony prezentowe

Dokładne poziomowanie
Nie masz pomysłu na prezent? Chcesz zmotywować kogoś bliskiego do nauki języka polskiego? Przedstawiamy kupony prezentowe Polskiego Instytutu Językowego. Teraz można dać nas w prezencie:-) Kupon można nabyć w naszym biurze lub zamówić korespondencyjnie. Kupon możemy także wysłać pocztą do waszych bliskich! Kupony można u nas wykupić w dowolnej chwili, a przyszli studenci wykorzystają je w momencie kwalifikacji na kurs.
Kupon na lekcję indywidualną: 120 zł
Kupon na kurs: 750 zł

Na skróty