Najbliższa sesj odbędzie się w dniach 20-21 listopada 2021 r.
 

Rejestracja do grup przygotowujących do egzaminu na poziomie B1 w sesji listopadowej już trwa. 

Cena kursu 900 złotych 

Przypominamy również, że osoby uczęszczające na kursy przygotowujące do egzaminu państwowego mają prawo pierwszeństwa przy rejestracji na egzamin w Ośrodku Egzaminacyjnym Polski Instytut Językowy.
 
Zacznij od testu na naszej stronie -> https://www.instytutjezykowy.pl/pl/test

W razie pytań dotyczących egzaminu, zachęcamy do kontaktu:

Monika Siembida

Koordynatorka Ośrodka Egzaminacyjnego  "Polski Instytut Językowy"

[email protected]  ;

A wrazie pytań dotyczących kursów przygotowujących do egzaminu:  [email protected]

 

TERMINY SESJI EGZAMINACYJNYCH W 2022 ROKU

Państwowa Komisja ds. Poświadczania Znajomości Języka Polskiego jako Obcego ogłosiła harmonogram sesji egzaminacyjnych w 2022 roku.

Egzaminy z języka polskiego jako obcego odbędą się w następujących terminach i na określonych poziomach biegłości językowej:

  • 6-7 lutego 2022 r. (niedziela-poniedziałek): poziom B1 i B2 w grupie dostosowanej do potrzeb osób dorosłych;
  • 26-27 marca 2022 r. (sobota-niedziela): poziomy B1 i C1 w grupie dostosowanej do potrzeb osób dorosłych oraz B1 w grupie dostosowanej do potrzeb dzieci i młodzieży;
  • 25-26 czerwca 2022 r(sobota-niedziela): poziomy B1 i B2 w grupie dostosowanej do potrzeb osób dorosłych oraz B2 w grupie dostosowanej do potrzeb dzieci i młodzieży;
  • 5-6 listopada 2022 r(sobota-niedziela): poziomy B1, C1 i C2 w grupie dostosowanej do potrzeb osób dorosłych.

Sesja egzaminacyjna organizowana w dniach 6-7 lutego 2022 r. wychodzi naprzeciw potrzebom kandydatów, którzy ze względów religijnych nie mogą uczestniczyć w egzaminie w soboty.

Kandydaci powinni zgłaszać się do ośrodków, które w tych terminach będą organizować egzaminy. Lista ośrodków (podmiotów uprawnionych) jest dostępna na stronie BIP Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/lista-podmiotow-uprawnionych-do-organizowania-egzaminow-z-jezyka-polskiego-jako-obcego

 

 

Na skróty